Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Rodriguez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Rodriguez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc81081,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,11 / 90 perc
Átlagértékelés6,829 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonComerciantes UnidosPrimera División · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex51,4/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0
Lövés
22
Kaput talál
3
Lövés pontossága
13,60 %
Gólkonverzió
4,50 %

Passz és kreativitás

Passz
394
Passzpontosság
41,60 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,11
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
16
Védőakció / 90
2,89
Megnyert párharc
52
Párharcsiker
60,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
810 perc
Átlagértékelés
6,82
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 08. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Comerciantes Unidos · Védő
51,4index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc810 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,11 Értékelés6,82 Passzpontosság41,60 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–2
Comerciantes Unidos–ADT

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,09Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz69Passzpontosság59 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz60Passzpontosság54 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz39Passzpontosság21 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz37Passzpontosság29 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság8 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,73Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz30Passzpontosság28 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Comerciantes Unidos–FC Cajamarca

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / –Passz64Passzpontosság58 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
UTC Cajamarca–Comerciantes Unidos

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz39Passzpontosság33 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc5 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap810 perc10 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,40
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450100,206,800,203,80
Utolsó 1010810100,116,820,112,89
Utolsó 2010810100,116,820,112,89
Hazai5 meccs
360perc1gól0gólpassz6,89értékelés
Idegenbeli5 meccs
450perc0gól0gólpassz6,76értékelés
Kezdőként10 meccs
810perc1gól0gólpassz6,82értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,62026. 08. 22.
  2. 6,52026. 08. 28.
  3. 6,72026. 09. 06.
  4. –2026. 09. 12.
  5. 6,52026. 09. 18.
  6. 6,72026. 10. 10.
  7. 6,62026. 10. 18.
  8. 7,32026. 10. 25.
  9. 6,32026. 10. 30.
  10. 7,12026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
450 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
810,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.90′
  2. K08.28.90′
  3. K09.06.90′
  4. K09.12.–
  5. K09.18.90′
  6. K10.10.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.30.90′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc1gól0gólpassz0,20G+GP / 906,80értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
810perc1gól0gólpassz0,11G+GP / 906,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,80

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc18/1090,11
Gólpassz / 90 perc105/1090,00
Átlagértékelés13/1096,82

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.