Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFBC MelgarPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex70,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
3
Gólpassz
2
Gól / 90
0,40
Gólpassz / 90
0,27
Lövés
18
Kaput talál
9
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
16,70 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
261
Passzpontosság
25,70 %
Kulcspassz
16
Kulcspassz / 90
2,13
Sikeres csel
7
Cselezési siker
50 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
8
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,46
Megnyert párharc
48
Párharcsiker
59,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
14
Elkövetett szabálytalanság
5
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,13
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
676 perc
Átlagértékelés
7,21
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,902026. 08. 15.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés30 nap351 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap676 perc10 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,65
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
441
2
1
0,61
7,10
1,84
1,84
Utolsó 10
10
676
3
2
0,67
7,21
2,13
1,46
Utolsó 20
10
676
3
2
0,67
7,21
2,13
1,46
Hazai5 meccs
261perc1gól1gólpassz7,33értékelés
Idegenbeli5 meccs
415perc2gól1gólpassz7,14értékelés
Kezdőként10 meccs
676perc3gól2gólpassz7,21értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
7,92026. 08. 15.
–2026. 08. 23.
7,52026. 09. 01.
–2026. 09. 07.
6,72026. 09. 12.
6,72026. 09. 20.
7,62026. 10. 11.
7,62026. 10. 18.
7,72026. 10. 30.
5,92026. 11. 02.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,6 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között3,6 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc441Gól2Gólpassz1Átlagértékelés7,10
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc25/1370,34
Gólpassz / 90 perc46/1370,17
Átlagértékelés18/1377,04
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.