Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGironaSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,9/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
2 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,32
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
3
Lövés pontossága
75 %
Gólkonverzió
25 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
103
Passzpontosság
19,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,95
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
2
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,27
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,32
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
283 perc
Átlagértékelés
6,68
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,202026. 09. 25.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap31 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés30 nap134 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés90 nap283 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,95
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
200
1
0
0,45
5,44
0,45
1,80
Utolsó 10
8
283
1
0
0,32
5,01
0,95
1,27
Utolsó 20
8
283
1
0
0,32
5,01
0,95
1,27
Hazai5 meccs
183perc1gól0gólpassz5,51értékelés
Idegenbeli3 meccs
100perc0gól0gólpassz4,17értékelés
Kezdőként7 meccs
269perc1gól0gólpassz4,79értékelés
Csereként1 meccs
14perc–gól–gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
6,52026. 08. 29.
0,02026. 09. 05.
6,42026. 09. 19.
8,22026. 09. 25.
6,42026. 10. 04.
6,12026. 10. 12.
0,02026. 10. 18.
6,52026. 10. 24.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-24.14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc134Gól0Gólpassz0Átlagértékelés4,74
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc11/1630,42
Gólpassz / 90 perc64/1630,00
Átlagértékelés147/1634,81
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.