Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Cejas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Cejas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc29032,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,31 / 90 perc
Átlagértékelés6,655 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC CajamarcaPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex38,7/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,31
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
1
Lövés pontossága
12,50 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
61
Passzpontosság
12,10 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,93
Sikeres csel
6
Cselezési siker
54,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,31
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
46 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,31

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
290 perc
Átlagértékelés
6,65
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,772026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026FC Cajamarca · Támadó
38,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc290 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,31 Értékelés6,65 Passzpontosság12,10 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz20Passzpontosság19 %Párharc / megnyert17 / 11Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Sport Boys–FC Cajamarca

KezdőF · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
FC Cajamarca–UCV Moquegua

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
ADT–FC Cajamarca

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
FC Cajamarca–Cusco

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,77Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert15 / 4Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–5
FC Cajamarca–Cienciano

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap116 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap133 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap290 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,57
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55133000,006,431,350,00
Utolsó 109290100,316,650,930,31
Utolsó 209290100,316,650,930,31
Hazai4 meccs
26perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Idegenbeli5 meccs
264perc1gól0gólpassz6,72értékelés
Kezdőként9 meccs
290perc1gól0gólpassz6,65értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 08. 28.
  2. –2026. 09. 04.
  3. 7,82026. 09. 12.
  4. –2026. 09. 19.
  5. –2026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 18.
  7. 6,52026. 10. 25.
  8. 6,42026. 10. 28.
  9. 6,52026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 133 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
133 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
133 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
290,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,31 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.28.85′
  2. K09.04.–
  3. K09.12.72′
  4. K09.19.–
  5. K10.10.–
  6. K10.18.–
  7. K10.25.17′
  8. K10.28.26′
  9. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
133perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,43értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
290perc1gól0gólpassz0,31G+GP / 906,65értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc133
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,43

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/490,45
Gólpassz / 90 perc49/490,00
Átlagértékelés28/496,70

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.