Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Dappa
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Dappa

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc27934,9 perc/meccs
Gól + gólpassz30,97 / 90 perc
Átlagértékelés7,037 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHapoel Tel AvivLigat Ha'al · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex67,5/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,97
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
6
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
52
Passzpontosság
9,30 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,94
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,97
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
41,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
279 perc
Átlagértékelés
7,03
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Ligat Ha'al2026Hapoel Tel Aviv · Támadó
67,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc270 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 901 Értékelés7,10 Passzpontosság9,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Hapoel Tel Aviv · Támadó
24,7index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc9 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság3 %
72% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,59Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Hapoel Tel Aviv–Ironi Tiberias

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól1Gólpassz0Értékelés7,18Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Hapoel Tel Aviv–Atalanta

Csereként beálltF · 9 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Atalanta–Hapoel Tel Aviv

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap197 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap279 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,61
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55255200,717,081,760,71
Utolsó 108279300,977,031,940,97
Utolsó 208279300,977,031,940,97
Hazai5 meccs
172perc2gól0gólpassz6,88értékelés
Idegenbeli3 meccs
107perc1gól0gólpassz7,39értékelés
Kezdőként7 meccs
270perc3gól0gólpassz7,10értékelés
Csereként1 meccs
9perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 27.
  2. –2026. 08. 30.
  3. 7,22026. 09. 03.
  4. 6,52026. 09. 07.
  5. 6,62026. 09. 18.
  6. 6,62026. 10. 10.
  7. 8,22026. 10. 24.
  8. 7,62026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
197 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
93,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.20.–
  2. C08.27.9′
  3. K08.30.–
  4. K09.03.15′
  5. K09.07.28′
  6. K09.18.30′
  7. K10.10.17′
  8. N10.17.–
  9. K10.24.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
255perc2gól0gólpassz0,71G+GP / 907,08értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
279perc3gól0gólpassz0,97G+GP / 907,03értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc227
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés7,24

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/391,00
Gólpassz / 90 perc38/390,00
Átlagértékelés6/397,10

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.