Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Reinhart
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Reinhart

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc46866,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,786 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUniversidad de ChilePrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex47,0/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
242
Passzpontosság
38,40 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,15
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,27
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
59,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
468 perc
Átlagértékelés
6,78
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Universidad de Chile · Középpályás
47,0index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc468 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,78 Passzpontosság38,40 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság44 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz60Passzpontosság54 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz36Passzpontosság28 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz3Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz48Passzpontosság38 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz28Passzpontosság26 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Deportes Limache–Universidad de Chile

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap166 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap243 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap468 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,35
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55423000,006,681,283,19
Utolsó 107468000,006,781,153,27
Utolsó 207468000,006,781,153,27
Hazai4 meccs
257perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Idegenbeli3 meccs
211perc0gól0gólpassz6,96értékelés
Kezdőként6 meccs
423perc0gól0gólpassz6,68értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz7,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 7,32026. 08. 30.
  3. 6,32026. 09. 06.
  4. 7,02026. 09. 13.
  5. 7,02026. 10. 12.
  6. 6,52026. 10. 26.
  7. 6,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 166 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
76 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
166 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
243 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.15.–
  2. K08.23.–
  3. C08.30.45′
  4. K09.06.90′
  5. K09.13.90′
  6. K10.12.77′
  7. K10.26.90′
  8. K11.01.76′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
423perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
468perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,78értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc423
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,68

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc26/980,00
Gólpassz / 90 perc28/980,00
Átlagértékelés26/986,78

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.