Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Tirelli
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Tirelli

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc17429,0 perc/meccs
Gól + gólpassz21,03 / 90 perc
Átlagértékelés6,924 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVirtus EntellaSerie B · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex62,5/10092% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
1,03
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
3
Lövés pontossága
75 %
Gólkonverzió
50 %

Passz és kreativitás

Passz
35
Passzpontosság
10,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,52
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
2,07
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
29,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
174 perc
Átlagértékelés
6,92
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,632026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Virtus Entella · Támadó
62,5index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc174 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,03 Értékelés6,92 Passzpontosság10,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Virtus Entella · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–0
Sampdoria–Virtus Entella

KezdőF · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Virtus Entella–Avellino

KezdőF · 72 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,63Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Virtus Entella–Mantova

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Padova–Virtus Entella

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Virtus Entella–Juve Stabia

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Cremonese–Virtus Entella

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Pisa–Virtus Entella

KezdőF · 21 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,45Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Sudtirol–Virtus Entella

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Hellas Verona–Virtus Entella

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap140 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap140 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap174 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,82
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55161201,125,340,562,24
Utolsó 106174201,035,530,522,07
Utolsó 206174201,035,530,522,07
Hazai2 meccs
72perc1gól0gólpassz3,82értékelés
Idegenbeli4 meccs
102perc1gól0gólpassz6,68értékelés
Kezdőként5 meccs
161perc2gól0gólpassz5,34értékelés
Csereként1 meccs
13perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 22.
  2. 0,02026. 09. 06.
  3. 7,52026. 09. 11.
  4. –2026. 10. 17.
  5. 7,62026. 10. 27.
  6. 6,32026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 140 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
140 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
140 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
87,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.22.13′
  3. K09.06.0′
  4. K09.11.21′
  5. N09.19.–
  6. N10.10.–
  7. K10.17.–
  8. N10.24.–
  9. K10.27.72′
  10. K10.31.68′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
161perc2gól0gólpassz1,12G+GP / 905,34értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
174perc2gól0gólpassz1,03G+GP / 905,53értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc140
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,96

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc6/701,03
Gólpassz / 90 perc68/700,00
Átlagértékelés57/705,53

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.