Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
V. Sanchez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

V. Sanchez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc6312,6 perc/meccs
Gól + gólpassz11,43 / 90 perc
Átlagértékelés6,793 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCordobaSegunda División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex57,2/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
1,43
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
2
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
9
Passzpontosság
1,10 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
26,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
2,86

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
63 perc
Átlagértékelés
6,79
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,982026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Cordoba · Támadó
57,2index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc63 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 901,43 Értékelés6,79 Passzpontosság1,10 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Idegenbeli2–2
Celta de Vigo II–Cordoba

KezdőF · 29 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,98Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz4Passzpontosság0 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Cordoba–Eibar

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Leganes–Cordoba

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Eldense–Cordoba

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cordoba–Almeria

KezdőF · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Burgos–Cordoba

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap29 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap48 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap63 perc5 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 3,03
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5563101,435,100,000,00
Utolsó 10563101,435,100,000,00
Utolsó 20563101,435,100,000,00
Hazai1 meccs
15perc0gól0gólpassz6,19értékelés
Idegenbeli4 meccs
48perc1gól0gólpassz4,73értékelés
Kezdőként5 meccs
63perc1gól0gólpassz5,10értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,22026. 09. 12.
  3. 0,02026. 10. 10.
  4. 6,22026. 10. 16.
  5. 8,02026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 29 perc 14 nap alatt · legutóbb 15,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között15,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
29 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
29 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
48 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
63,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 2,86 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K09.12.15′
  3. K10.10.0′
  4. K10.16.19′
  5. N10.24.–
  6. K10.31.29′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
63perc1gól0gólpassz1,43G+GP / 905,10értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
63perc1gól0gólpassz1,43G+GP / 905,10értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc63
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés5,10

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.