Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. L. Gretarsson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. L. Gretarsson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc81958,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,8811 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAarhusSuperliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex47,8/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
579
Passzpontosság
50,90 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,66
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
21
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,63
Megnyert párharc
49
Párharcsiker
62 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
819 perc
Átlagértékelés
6,88
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,362026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Superliga2026Aarhus · Védő
47,8index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc324 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,03 Passzpontosság58,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Iceland · Védő
43,1index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc315 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,78 Passzpontosság47,40 %
88% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Aarhus · Védő
36,3index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,95 Passzpontosság28,10 %
84% adatlefedettségStabil forma
Superliga2026Sonderjyske · Védő
41,5index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság49 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai2–1
Aarhus–Viborg

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,36Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz65Passzpontosság58 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Aarhus–Egnatia Rrogozhinë

Csereként beálltD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
FC Copenhagen–Aarhus

KezdőD · 67 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság37 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gent–Aarhus

KezdőD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz38Passzpontosság34 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Aarhus–Sonderjyske

KezdőD · 77 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Estonia–Iceland

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz2Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz57Passzpontosság52 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Iceland–Bulgaria

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Luxembourg–Iceland

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,02Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság47 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Iceland–Estonia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz67Passzpontosság54 %Párharc / megnyert15 / 10Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
AC Horsens–Aarhus

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
FC Nordsjaelland–Aarhus

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,28Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz91Passzpontosság77 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Aarhus–Silkeborg

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
FC Copenhagen–Sonderjyske

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz65Passzpontosság49 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Brondby–Sonderjyske

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap639 perc9 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap819 perc14 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott9 értékelt meccs · szórás: 0,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55324000,006,950,563,33
Utolsó 1010639000,006,870,563,38
Utolsó 2014819000,006,300,663,63
Hazai7 meccs
347perc0gól0gólpassz5,72értékelés
Idegenbeli7 meccs
472perc0gól0gólpassz6,89értékelés
Kezdőként13 meccs
774perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 20.
  2. 6,92026. 09. 26.
  3. 7,02026. 09. 29.
  4. 6,52026. 10. 03.
  5. 6,82026. 10. 06.
  6. 6,72026. 10. 12.
  7. 7,02026. 10. 15.
  8. 6,82026. 10. 18.
  9. 6,92026. 10. 22.
  10. 7,42026. 10. 25.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
324 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.–
  2. K09.26.90′
  3. K09.29.90′
  4. K10.03.45′
  5. K10.06.90′
  6. K10.12.77′
  7. K10.15.45′
  8. K10.18.67′
  9. C10.22.45′
  10. K10.25.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
324perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,95értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
639perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,87értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc324
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,95

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc28/660,00
Gólpassz / 90 perc31/660,00
Átlagértékelés47/665,77

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.