Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Ayarza
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Ayarza

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc22532,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,246 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonClub Deportivo Los ChankasPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex17,4/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
34
Passzpontosság
5,30 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
36,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
225 perc
Átlagértékelés
6,24
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,452026. 09. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Club Deportivo Los Chankas · Középpályás
17,4index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc225 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,24 Passzpontosság5,30 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,97Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Sporting Cristal–Club Deportivo Los Chankas

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–4
Club Deportivo Los Chankas–Juan Pablo II College

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Universitario–Club Deportivo Los Chankas

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Club Deportivo Los Chankas–FBC Melgar

Csereként beálltM · 25 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap50 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap113 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap225 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,19
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55177000,005,040,000,00
Utolsó 107225000,005,350,000,00
Utolsó 207225000,005,350,000,00
Hazai3 meccs
53perc0gól0gólpassz6,17értékelés
Idegenbeli4 meccs
172perc0gól0gólpassz4,74értékelés
Kezdőként6 meccs
200perc0gól0gólpassz5,19értékelés
Csereként1 meccs
25perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 15.
  2. 6,02026. 09. 12.
  3. 6,52026. 09. 30.
  4. 6,32026. 10. 08.
  5. 6,32026. 10. 26.
  6. 6,22026. 10. 29.
  7. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 50 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
50 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
113 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. C08.15.25′
  2. N08.24.–
  3. N08.29.–
  4. N09.06.–
  5. K09.12.23′
  6. K09.30.64′
  7. K10.08.63′
  8. K10.26.45′
  9. K10.29.5′
  10. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
177perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,04értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
225perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,35értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc177
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,04

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc94/1370,00
Gólpassz / 90 perc96/1370,00
Átlagértékelés114/1375,19

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.