Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Víctor Mollejo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Víctor Mollejo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc16214,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,489 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBurgosSegunda División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex23,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
61
Passzpontosság
5,20 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,56
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
2,22
Megnyert párharc
22
Párharcsiker
52,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,56

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
162 perc
Átlagértékelés
6,48
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 08. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Burgos · Támadó
23,9index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc162 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,48 Passzpontosság5,20 %
100% adatlefedettségStabil forma
Spanyol Király-kupa2026Burgos · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai1–1
Burgos–Castellón

KezdőF · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Laredo–Burgos

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
FC Andorra–Burgos

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Burgos–Sabadell

KezdőF · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Burgos–Granada CF

KezdőF · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Almeria–Burgos

KezdőF · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Burgos–Eldense

KezdőF · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Las Palmas–Burgos

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Burgos–AD Ceuta FC

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Oviedo–Burgos

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Burgos–Real Sociedad II

Csereként beálltF · 27 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Sporting Gijon–Burgos

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Burgos–Cordoba

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap36 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap65 perc6 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap162 perc11 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,03
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5557000,006,480,003,16
Utolsó 1010135000,005,730,002,67
Utolsó 2011162000,005,830,562,22
Hazai6 meccs
90perc0gól0gólpassz5,42értékelés
Idegenbeli5 meccs
72perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Kezdőként10 meccs
135perc0gól0gólpassz5,73értékelés
Csereként1 meccs
27perc–gól–gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 06.
  2. 0,02026. 09. 11.
  3. 6,62026. 09. 20.
  4. 6,52026. 09. 27.
  5. 6,22026. 10. 03.
  6. 6,32026. 10. 12.
  7. 6,52026. 10. 18.
  8. 6,62026. 10. 26.
  9. –2026. 10. 29.
  10. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 36 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
13 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
36 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
57 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,56 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.18′
  2. K09.11.0′
  3. K09.20.23′
  4. K09.27.29′
  5. K10.03.8′
  6. K10.12.7′
  7. K10.18.14′
  8. K10.26.23′
  9. K10.29.–
  10. K11.01.13′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
57perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
135perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc57
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,48

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc53/940,00
Gólpassz / 90 perc27/940,00
Átlagértékelés66/945,83

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.