Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonComerciantes UnidosPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,5/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
4 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
55,60 %
Nem lépett pályára
2 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,45
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
141
Passzpontosság
23 %
Kulcspassz
14
Kulcspassz / 90
6,33
Sikeres csel
5
Cselezési siker
100 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,90
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
52,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
6
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
199 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,202026. 10. 30.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap117 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés90 nap199 perc9 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,79
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
117
0
1
0,77
5,29
5,38
0,77
Utolsó 10
9
199
0
1
0,45
5,15
6,33
0,90
Utolsó 20
9
199
0
1
0,45
5,15
6,33
0,90
Hazai4 meccs
105perc0gól1gólpassz5,09értékelés
Idegenbeli5 meccs
94perc0gól0gólpassz5,20értékelés
Kezdőként5 meccs
70perc0gól0gólpassz3,80értékelés
Csereként4 meccs
129perc0gól1gólpassz6,84értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
7,02026. 08. 14.
6,92026. 08. 28.
0,02026. 09. 06.
6,02026. 09. 18.
0,02026. 10. 10.
5,82026. 10. 18.
7,22026. 10. 25.
7,22026. 10. 30.
6,22026. 11. 03.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot6 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 105 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc117Gól0Gólpassz1Átlagértékelés5,29
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc137/1370,00
Gólpassz / 90 perc13/1370,51
Átlagértékelés118/1374,92
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.