Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Balerdi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Balerdi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc47939,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,38 / 90 perc
Átlagértékelés7,089 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAS RomaBajnokok Ligája · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex45,4/10088% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,38
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
4
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
339
Passzpontosság
44,50 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,19
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
20
Labdaszerzés
18
Védőakció / 90
7,14
Megnyert párharc
37
Párharcsiker
60,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
479 perc
Átlagértékelés
7,08
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,972026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026AS Roma · Védő
45,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc223 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,61 Passzpontosság49,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026AS Roma · Védő
66,2index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc211 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,85 Értékelés7,49 Passzpontosság36,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Argentina · Védő
48,8index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc45 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7,30 Passzpontosság51 %
72% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Marseille · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli3–2
Manchester United–AS Roma

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz47Passzpontosság41 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Udinese–AS Roma

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
AS Roma–Cagliari

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Napoli–AS Roma

KezdőD · 32 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,97Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz24Passzpontosság23 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AS Roma–Slovan Bratislava

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz74Passzpontosság69 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
AS Roma–Genoa

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,64Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz65Passzpontosság53 %Párharc / megnyert14 / 11Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
AS Roma–Real Madrid

KezdőD · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,56Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Como–AS Roma

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Argentina–Benin

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai7–0
Argentina–Burkina Faso

Csereként beálltD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz54Passzpontosság51 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
AS Roma–Inter

KezdőD · 66 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fenerbahçe–AS Roma

KezdőD · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
AS Roma–Atalanta

KezdőD · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Lecce–AS Roma

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap329 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap479 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,99
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55212200,854,720,427,22
Utolsó 1010456200,395,700,206,91
Utolsó 2012479200,385,790,197,14
Hazai8 meccs
341perc0gól0gólpassz5,98értékelés
Idegenbeli4 meccs
138perc2gól0gólpassz5,47értékelés
Kezdőként11 meccs
434perc2gól0gólpassz5,64értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz7,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 10.
  2. 6,62026. 09. 19.
  3. 7,32026. 10. 04.
  4. 5,62026. 10. 14.
  5. 7,62026. 10. 17.
  6. 8,02026. 10. 20.
  7. 9,02026. 10. 24.
  8. 0,02026. 10. 27.
  9. 0,02026. 10. 31.
  10. 6,72026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 122 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
122 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
329 perc7 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
239,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. C10.04.45′
  2. N10.07.–
  3. N10.11.–
  4. K10.14.27′
  5. K10.17.90′
  6. K10.20.90′
  7. K10.24.32′
  8. K10.27.0′
  9. K10.31.0′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
212perc2gól0gólpassz0,85G+GP / 904,72értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
456perc2gól0gólpassz0,39G+GP / 905,70értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc212
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés4,72

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc33/1800,00
Gólpassz / 90 perc29/1800,00
Átlagértékelés66/1806,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.