Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Muñoz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Muñoz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc38138,1 perc/meccs
Gól + gólpassz30,71 / 90 perc
Átlagértékelés6,688 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAlianza AtleticoPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex54,2/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,47
Gólpassz / 90
0,24
Lövés
15
Kaput talál
6
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
13,30 %

Passz és kreativitás

Passz
152
Passzpontosság
19,70 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,89
Sikeres csel
9
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,94
Megnyert párharc
23
Párharcsiker
47,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,71

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
381 perc
Átlagértékelés
6,68
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,352026. 09. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Alianza Atletico · Középpályás
54,2index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc381 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,71 Értékelés6,68 Passzpontosság19,70 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Copa De La Liga2026Alianza Atletico · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,81Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz39Passzpontosság29 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,87Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,35Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz28Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Alianza Atletico–Sporting Cristal

Csereként beálltM · 22 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
ADT–Alianza Atletico

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap73 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap162 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap381 perc10 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,44
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55162010,566,682,221,11
Utolsó 1010381210,716,681,890,94
Utolsó 2010381210,716,681,890,94
Hazai6 meccs
142perc2gól1gólpassz6,89értékelés
Idegenbeli4 meccs
239perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Kezdőként9 meccs
359perc1gól1gólpassz6,60értékelés
Csereként1 meccs
22perc1gól0gólpassz7,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 21.
  2. 6,62026. 08. 30.
  3. 7,42026. 09. 04.
  4. 5,92026. 09. 13.
  5. 6,42026. 09. 18.
  6. –2026. 09. 27.
  7. 6,52026. 10. 11.
  8. –2026. 10. 18.
  9. 6,82026. 10. 28.
  10. 6,82026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 73 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
28 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
73 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
162 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
127,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,71 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C08.21.22′
  2. K08.30.76′
  3. K09.04.25′
  4. K09.13.74′
  5. K09.18.22′
  6. K09.27.–
  7. K10.11.89′
  8. K10.18.–
  9. K10.28.45′
  10. K10.31.28′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
162perc0gól1gólpassz0,56G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
381perc2gól1gólpassz0,71G+GP / 906,68értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc184
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,60

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc15/1370,47
Gólpassz / 90 perc35/1370,24
Átlagértékelés48/1376,68

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.