Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Barreto
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Barreto

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc81073,6 perc/meccs
Gól + gólpassz10,11 / 90 perc
Átlagértékelés6,789 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCF PachucaLiga MX · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex48,2/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,11
Lövés
9
Kaput talál
1
Lövés pontossága
11,10 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
351
Passzpontosság
36,90 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,33
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,33
Megnyert párharc
46
Párharcsiker
63 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
16

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,44

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
810 perc
Átlagértékelés
6,78
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 09. 21.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga MX2026CF Pachuca · Védő
48,2index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc810 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,11 Értékelés6,78 Passzpontosság36,90 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai3–0
CF Pachuca–Tigres UANL

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,92Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Club America–CF Pachuca

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Monterrey–CF Pachuca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,63Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság33 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–3
CF Pachuca–Necaxa

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz65Passzpontosság58 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Santos Laguna–CF Pachuca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság33 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
CF Pachuca–Club Tijuana

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,50Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz42Passzpontosság36 %Párharc / megnyert14 / 11Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Atlante FC–CF Pachuca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,25Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz34Passzpontosság31 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
FC Juarez–CF Pachuca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság34 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz36Passzpontosság34 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / –Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–3
CF Pachuca–Puebla

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap810 perc11 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,56
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,006,390,002,50
Utolsó 1010810010,116,780,332,33
Utolsó 2011810010,116,780,332,33
Hazai5 meccs
360perc0gól1gólpassz7,13értékelés
Idegenbeli6 meccs
450perc0gól0gólpassz6,49értékelés
Kezdőként11 meccs
810perc0gól1gólpassz6,78értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 24.
  2. 7,52026. 08. 30.
  3. 6,72026. 09. 05.
  4. 7,32026. 09. 12.
  5. 7,52026. 09. 21.
  6. 6,42026. 09. 27.
  7. 6,62026. 10. 12.
  8. 5,62026. 10. 19.
  9. –2026. 10. 26.
  10. 6,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
270 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
810,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,44 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.24.90′
  2. K08.30.90′
  3. K09.05.90′
  4. K09.12.90′
  5. K09.21.90′
  6. K09.27.90′
  7. K10.12.90′
  8. K10.19.90′
  9. K10.26.–
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
810perc0gól1gólpassz0,11G+GP / 906,78értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,39

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc28/1280,00
Gólpassz / 90 perc23/1280,11
Átlagértékelés15/1286,78

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.