Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Gonzalez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Gonzalez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc24727,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,36 / 90 perc
Átlagértékelés6,587 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCruz AzulLiga MX · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,5/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
88,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,36
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
101
Passzpontosság
18,60 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,73
Sikeres csel
4
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
2,92
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
247 perc
Átlagértékelés
6,58
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,652026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga MX2026Cruz Azul · Középpályás
43,5index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc247 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,36 Értékelés6,58 Passzpontosság18,60 %
98% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Cruz Azul · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–1
Cruz Azul–Leon

KezdőD · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
CF Pachuca–Cruz Azul

KezdőM · 29 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Cruz Azul–FC Juarez

KezdőM · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,65Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság4 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Cruz Azul–Toluca

KezdőM · 2 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Monterrey–Cruz Azul

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–3
Cruz Azul–Club America

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cruz Azul–Santos Laguna

KezdőD · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság30 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Necaxa–Cruz Azul

KezdőM · 8 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cruz Azul–Atlas

Csereként beálltM · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Club Tijuana–Cruz Azul

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Cruz Azul–Chicago Fire

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap81 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap155 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap247 perc9 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,78
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55157100,575,220,572,87
Utolsó 109247100,365,120,732,92
Utolsó 209247100,365,120,732,92
Hazai6 meccs
210perc1gól0gólpassz5,52értékelés
Idegenbeli3 meccs
37perc0gól0gólpassz4,31értékelés
Kezdőként8 meccs
226perc1gól0gólpassz4,88értékelés
Csereként1 meccs
21perc–gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 7,02026. 08. 23.
  2. 6,72026. 08. 29.
  3. 6,22026. 09. 07.
  4. 0,02026. 09. 13.
  5. 0,02026. 09. 20.
  6. 6,02026. 09. 27.
  7. 7,72026. 10. 18.
  8. 6,22026. 10. 22.
  9. 6,32026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 81 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
81 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
81 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
155 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
247,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. C08.23.21′
  3. K08.29.8′
  4. K09.07.61′
  5. K09.13.0′
  6. K09.20.0′
  7. K09.27.2′
  8. K10.18.45′
  9. K10.22.29′
  10. K11.02.81′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
157perc1gól0gólpassz0,57G+GP / 905,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
247perc1gól0gólpassz0,36G+GP / 905,12értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc157
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés5,22

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/1600,86
Gólpassz / 90 perc158/1600,00
Átlagértékelés139/1604,79

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.