Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Kmeť
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Kmeť

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc14624,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,236 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBaník OstravaCzech Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex33,0/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
2 meccs
Csereként beállt
4 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
33,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
60
Passzpontosság
10,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
2,47
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
3,70
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
35,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,62

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
146 perc
Átlagértékelés
6,23
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,012026. 10. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026Baník Ostrava · Védő
33,0index / 100
Meccs6 Kezdő2 Perc146 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,23 Passzpontosság10,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–4
Baník Ostrava–Plzen

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,01Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Bohemians 1905–Baník Ostrava

Csereként beálltD · 11 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Slovácko–Baník Ostrava

Csereként beálltD · 15 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Baník Ostrava–Pardubice

Nevezve, nem lépett pályáraD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
FK Jablonec–Baník Ostrava

Csereként beálltD · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Mlada Boleslav–Baník Ostrava

Csereként beálltD · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,77Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Baník Ostrava–Sigma Olomouc

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap61 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap83 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap146 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55126000,006,321,434,29
Utolsó 106146000,006,232,473,70
Utolsó 206146000,006,232,473,70
Hazai2 meccs
72perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Idegenbeli4 meccs
74perc0gól0gólpassz6,11értékelés
Kezdőként2 meccs
72perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Csereként4 meccs
74perc0gól0gólpassz6,11értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 5,82026. 09. 06.
  2. 5,82026. 09. 09.
  3. 6,32026. 09. 19.
  4. 6,62026. 10. 10.
  5. 7,02026. 10. 18.
  6. 5,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 61 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
61 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
61 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
83 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,62 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.29.–
  2. C09.06.20′
  3. C09.09.28′
  4. N09.13.0′
  5. C09.19.15′
  6. C10.10.11′
  7. K10.18.11′
  8. K11.01.61′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
126perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,32értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
146perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,23értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc98
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,16

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.