Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Frank Castañeda
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Frank Castañeda

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc58849,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,15 / 90 perc
Átlagértékelés6,5610 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLlanerosPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,3/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,15
Lövés
11
Kaput talál
5
Lövés pontossága
45,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
171
Passzpontosság
18 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,07
Sikeres csel
2
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
0,61
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
588 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Llaneros · Középpályás
41,3index / 100
Meccs12 Kezdő11 Perc588 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,15 Értékelés6,56 Passzpontosság18 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Copa Colombia2026Llaneros · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai3–2
Llaneros–Junior

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Jaguares–Llaneros

KezdőM · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz22Passzpontosság19 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Llaneros–Deportivo Cali

Csereként beálltF · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Llaneros–Santa Fe

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Once Caldas–Llaneros

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Llaneros–America de Cali

KezdőF · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Cucuta–Llaneros

KezdőM · 72 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz29Passzpontosság27 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Llaneros–Atletico Nacional

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Internacional de Bogota–Llaneros

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Llaneros–Deportes Tolima

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Quindio–Llaneros

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Llaneros–Millonarios

KezdőM · 45 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Deportivo Pasto–Llaneros

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Águilas Doradas–Llaneros

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap131 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap327 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap588 perc12 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott9 értékelt meccs · szórás: 0,28
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55267010,346,771,350,34
Utolsó 1010543010,176,571,160,50
Utolsó 2012588010,156,561,070,61
Hazai7 meccs
284perc0gól1gólpassz6,51értékelés
Idegenbeli5 meccs
304perc0gól0gólpassz6,64értékelés
Kezdőként11 meccs
564perc0gól1gólpassz6,54értékelés
Csereként1 meccs
24perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 30.
  2. 6,12026. 09. 08.
  3. –2026. 09. 21.
  4. 6,72026. 09. 27.
  5. 6,12026. 10. 05.
  6. 6,92026. 10. 10.
  7. 6,72026. 10. 19.
  8. 6,72026. 10. 22.
  9. 6,72026. 10. 27.
  10. 6,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 131 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
62 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
131 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
267 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
588,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K09.08.70′
  2. N09.12.–
  3. K09.21.–
  4. K09.27.72′
  5. K10.05.60′
  6. K10.10.89′
  7. K10.19.23′
  8. C10.22.24′
  9. K10.27.69′
  10. K11.01.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
267perc0gól1gólpassz0,34G+GP / 906,77értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
543perc0gól1gólpassz0,17G+GP / 906,57értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc267
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,77

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc136/1850,00
Gólpassz / 90 perc44/1850,19
Átlagértékelés94/1856,58

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.