Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Assis
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Assis

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc17714,8 perc/meccs
Gól + gólpassz21,02 / 90 perc
Átlagértékelés6,685 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAthletic ClubSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,0/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,51
Gólpassz / 90
0,51
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
62
Passzpontosság
16,40 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
2,54
Sikeres csel
2
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,54
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
29,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
177 perc
Átlagértékelés
6,68
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Athletic Club · Középpályás
57,0index / 100
Meccs12 Kezdő10 Perc177 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,02 Értékelés6,68 Passzpontosság16,40 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai2–1
Athletic Club–Ceara

KezdőF · 71 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz29Passzpontosság23 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Avai–Athletic Club

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Athletic Club–Londrina

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Juventude–Athletic Club

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Cuiaba–Athletic Club

KezdőM · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Athletic Club–Vila Nova

KezdőM · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz11Passzpontosság11 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Nautico Recife–Athletic Club

Csereként beálltM · 20 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság–Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Athletic Club–Novorizontino

Csereként beálltM · 34 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Athletic Club–CRB

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
America Mineiro–Athletic Club

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap71 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap71 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap177 perc12 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 3,22
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5571101,271,643,801,27
Utolsó 1010123100,732,082,932,93
Utolsó 2012177111,022,782,542,54
Hazai6 meccs
132perc1gól1gólpassz3,55értékelés
Idegenbeli6 meccs
45perc0gól0gólpassz2,02értékelés
Kezdőként10 meccs
123perc1gól0gólpassz2,08értékelés
Csereként2 meccs
54perc–gól1gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,82026. 09. 05.
  2. 5,82026. 09. 09.
  3. 0,02026. 09. 13.
  4. 0,02026. 09. 19.
  5. 0,02026. 09. 27.
  6. 0,02026. 10. 02.
  7. 0,02026. 10. 14.
  8. 0,02026. 10. 18.
  9. 0,02026. 10. 24.
  10. 8,22026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 71 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
71 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
71 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
71 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
88,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.27′
  2. K09.09.25′
  3. K09.13.0′
  4. K09.19.0′
  5. K09.27.0′
  6. K10.02.0′
  7. K10.14.0′
  8. K10.18.0′
  9. K10.24.0′
  10. K11.02.71′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
71perc1gól0gólpassz1,27G+GP / 901,64értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
123perc1gól0gólpassz0,73G+GP / 902,08értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc71
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés1,64

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc187/1880,00
Gólpassz / 90 perc4/1880,85
Átlagértékelés188/1882,29

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.