Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Hinestroza
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Hinestroza

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc31626,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,589 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVasco DA GamaSerie A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex25,0/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
91
Passzpontosság
10,60 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,71
Sikeres csel
9
Cselezési siker
69,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,99
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
63,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,28

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
316 perc
Átlagértékelés
6,58
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,012026. 10. 21.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie A2026Vasco DA Gama · Támadó
25,0index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc162 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,45 Passzpontosság10,80 %
94% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Sudamericana2026Vasco DA Gama · Támadó
27,7index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc135 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,67 Passzpontosság12,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Copa Do Brasil2026Vasco DA Gama · Támadó
25,3index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc19 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,83 Passzpontosság4,50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

17 helyi sor
Idegenbeli1–0
Palmeiras–Vasco DA Gama

KezdőF · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,79Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Vasco DA Gama–Flamengo

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Vasco DA Gama–Corinthians

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,01Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 8Csel / sikeres5 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Vasco DA Gama–Remo

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Botafogo–Vasco DA Gama

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Vasco DA Gama–Coritiba

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,99Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gremio–Vasco DA Gama

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Santa Fe–Vasco DA Gama

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Vitoria–Vasco DA Gama

KezdőF · 5 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,87Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Vasco DA Gama–Cruzeiro

Csereként beálltF · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Vasco DA Gama–Vitoria

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Palmeiras–Vasco DA Gama

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Olimpia–Vasco DA Gama

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–3
Vasco DA Gama–Santos

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap74 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap184 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap316 perc12 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 3,03
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55119000,003,940,761,51
Utolsó 1010299000,004,611,812,11
Utolsó 2012316000,004,941,711,99
Hazai5 meccs
136perc0gól0gólpassz5,24értékelés
Idegenbeli7 meccs
180perc0gól0gólpassz4,72értékelés
Kezdőként11 meccs
304perc0gól0gólpassz4,81értékelés
Csereként1 meccs
12perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,82026. 09. 06.
  2. 6,32026. 09. 09.
  3. 0,02026. 09. 12.
  4. 7,02026. 09. 20.
  5. 6,32026. 10. 08.
  6. 0,02026. 10. 10.
  7. 0,02026. 10. 14.
  8. 7,02026. 10. 21.
  9. 5,92026. 10. 30.
  10. 6,82026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 74 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
14 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
74 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
119 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,28 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.90′
  2. K09.12.0′
  3. K09.20.19′
  4. K10.08.65′
  5. K10.10.0′
  6. K10.14.0′
  7. K10.21.45′
  8. N10.24.–
  9. K10.30.60′
  10. K11.01.14′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
119perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,94értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
299perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,61értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc119
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,93

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.