Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Barlow
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Barlow

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc70050,0 perc/meccs
Gól + gólpassz70,90 / 90 perc
Átlagértékelés7,0712 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC CincinnatiMajor League Soccer · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex71,4/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
3
Gól / 90
0,51
Gólpassz / 90
0,39
Lövés
21
Kaput talál
12
Lövés pontossága
57,10 %
Gólkonverzió
19 %

Passz és kreativitás

Passz
195
Passzpontosság
16,80 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,41
Sikeres csel
2
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
0,90
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
41,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,39

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
700 perc
Átlagértékelés
7,07
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,732026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat3egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026FC Cincinnati · Támadó
71,4index / 100
Meccs14 Kezdő12 Perc700 Gól4 Gólpassz3 G+GP / 900,90 Értékelés7,07 Passzpontosság16,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Inter Miami–FC Cincinnati

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,19Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság13 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
DC United–FC Cincinnati

KezdőF · 59 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,71Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Cincinnati–DC United

KezdőF · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,27Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól1Gólpassz1Értékelés8,73Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz22Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
CF Montreal–FC Cincinnati

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,03Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Houston Dynamo–FC Cincinnati

Csereként beálltF · 36 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
FC Cincinnati–Charlotte

KezdőF · 56 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz30Passzpontosság26 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Nashville SC–FC Cincinnati

Csereként beálltF · 17 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Cincinnati–New York City FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap168 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap383 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap700 perc14 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,85
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55248110,736,841,451,45
Utolsó 1010565431,127,251,751,12
Utolsó 2014700430,907,071,410,90
Hazai6 meccs
318perc1gól1gólpassz6,87értékelés
Idegenbeli8 meccs
382perc3gól2gólpassz7,22értékelés
Kezdőként12 meccs
647perc4gól3gólpassz7,23értékelés
Csereként2 meccs
53perc–gól0gólpassz6,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 09. 13.
  2. 6,22026. 09. 20.
  3. 8,02026. 09. 27.
  4. 8,72026. 10. 11.
  5. 7,32026. 10. 15.
  6. –2026. 10. 18.
  7. 6,02026. 10. 22.
  8. 7,72026. 10. 25.
  9. 7,22026. 10. 29.
  10. 6,42026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 168 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
64 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
168 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
383 perc7 kezdés · 5 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
100,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,39 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.13.56′
  2. C09.20.36′
  3. K09.27.90′
  4. K10.11.90′
  5. K10.15.45′
  6. K10.18.–
  7. K10.22.80′
  8. K10.25.59′
  9. K10.29.45′
  10. K10.31.64′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
248perc1gól1gólpassz0,73G+GP / 906,84értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
565perc4gól3gólpassz1,12G+GP / 907,25értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc248
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,84

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc49/1580,51
Gólpassz / 90 perc23/1580,39
Átlagértékelés41/1587,07

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.