Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Y. Arce
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Y. Arce

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc49949,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,307 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonTecnico UniversitarioLiga Pro · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex30,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
169
Passzpontosság
19,30 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,18
Sikeres csel
6
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,44
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
55,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,36

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
499 perc
Átlagértékelés
6,30
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,142026. 10. 26.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga Pro2026Tecnico Universitario · Védő
30,9index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc499 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság19,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság15 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,66Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság18 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság16 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,95Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz20Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap167 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap257 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap499 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,13
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55302000,005,120,301,19
Utolsó 1010499000,005,520,181,44
Utolsó 2010499000,005,520,181,44
Hazai4 meccs
252perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Idegenbeli6 meccs
247perc0gól0gólpassz4,44értékelés
Kezdőként10 meccs
499perc0gól0gólpassz5,52értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,62026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 01.
  4. 6,02026. 09. 05.
  5. 6,02026. 09. 13.
  6. 6,72026. 09. 20.
  7. 0,02026. 10. 10.
  8. 5,72026. 10. 16.
  9. 7,12026. 10. 26.
  10. 6,12026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 167 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
167 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
257 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,36 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.29.49′
  3. K09.01.–
  4. K09.05.81′
  5. K09.13.67′
  6. K09.20.45′
  7. K10.10.0′
  8. K10.16.90′
  9. K10.26.77′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
302perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,12értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
499perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,52értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc302
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,12

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc106/1070,00
Gólpassz / 90 perc106/1070,00
Átlagértékelés60/1075,52

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.