Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Mulligan
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Mulligan

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc52543,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,34 / 90 perc
Átlagértékelés6,806 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHibernianPremiership · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex50,5/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,34
Lövés
16
Kaput talál
5
Lövés pontossága
31,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
175
Passzpontosság
29,30 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,54
Sikeres csel
8
Cselezési siker
57,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
2,57
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
42 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
525 perc
Átlagértékelés
6,80
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,332026. 09. 03.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Premiership2026Hibernian · Középpályás
50,5index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc435 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,21 Értékelés6,78 Passzpontosság30 %
96% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Hibernian · Középpályás
56,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc90 Gól– Gólpassz1 G+GP / 90– Értékelés6,90 Passzpontosság26 %
86% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Hibernian · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli0–4
Aberdeen–Hibernian

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
ST Mirren–Hibernian

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 0Passz39Passzpontosság34 %Párharc / megnyert17 / 4Csel / sikeres3 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Hibernian–Falkirk

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Dundee Utd–Hibernian

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Hibernian–Aberdeen

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Ross County–Hibernian

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
ST Johnstone–Hibernian

KezdőM · 75 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz14Passzpontosság13 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz1Értékelés7,33Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Dundee–Hibernian

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés6Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz46Passzpontosság41 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Hibernian–Gent

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gent–Hibernian

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Shkendija–Hibernian

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap525 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,006,440,001,00
Utolsó 1010525020,346,801,542,57
Utolsó 2012525020,346,801,542,57
Hazai4 meccs
180perc0gól2gólpassz7,12értékelés
Idegenbeli8 meccs
345perc0gól0gólpassz6,65értékelés
Kezdőként12 meccs
525perc0gól2gólpassz6,80értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 27.
  2. 7,22026. 08. 30.
  3. 7,32026. 09. 03.
  4. 6,52026. 09. 06.
  5. –2026. 09. 12.
  6. –2026. 09. 19.
  7. 6,42026. 10. 10.
  8. –2026. 10. 17.
  9. 6,42026. 10. 28.
  10. –2026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
262,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.90′
  2. K08.30.90′
  3. K09.03.90′
  4. K09.06.75′
  5. K09.12.–
  6. K09.19.–
  7. K10.10.90′
  8. K10.17.–
  9. K10.28.90′
  10. K11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
525perc0gól2gólpassz0,34G+GP / 906,80értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc52/750,00
Gólpassz / 90 perc15/750,21
Átlagértékelés21/756,78

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.