Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Arnolin
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Arnolin

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc16633,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,184 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonEstorilPrimeira Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex28,6/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
2
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
68
Passzpontosság
16,90 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,71
Megnyert párharc
9
Párharcsiker
47,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
1,08

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
166 perc
Átlagértékelés
6,18
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 22.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Estoril · Védő
28,6index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc166 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,18 Passzpontosság16,90 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli4–0
FC Porto–Estoril

KezdőM · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,75Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Estoril–Moreirense

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Academico Viseu–Estoril

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Estoril–Casa Pia

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Estoril–Arouca

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság22 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Benfica–Estoril

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Estoril–Rio Ave

Csereként beálltD · 14 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Nacional–Estoril

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap62 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap62 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap166 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,50
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55166000,004,950,002,71
Utolsó 105166000,004,950,002,71
Utolsó 205166000,004,950,002,71
Hazai3 meccs
104perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Idegenbeli2 meccs
62perc0gól0gólpassz2,88értékelés
Kezdőként4 meccs
152perc0gól0gólpassz4,46értékelés
Csereként1 meccs
14perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 22.
  2. 6,12026. 09. 07.
  3. 6,02026. 09. 20.
  4. 0,02026. 10. 10.
  5. 5,82026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 62 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
62 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
62 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
62 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 1,08 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.22.14′
  3. N08.31.–
  4. K09.07.45′
  5. K09.20.45′
  6. K10.10.0′
  7. N10.25.–
  8. K10.31.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
166perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,95értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
166perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,95értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc152
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,46

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc99/990,00
Gólpassz / 90 perc99/990,00
Átlagértékelés79/994,75

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.