Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Montenegro
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Montenegro

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc22444,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,365 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonReal OruroPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex24,5/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
56
Passzpontosság
7,60 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
2,81
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,80
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
48 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
224 perc
Átlagértékelés
6,36
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,472026. 10. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Real Oruro · Támadó
24,5index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc224 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,36 Passzpontosság7,60 %
90% adatlefedettségStabil forma
Copa de la División Profesional2026Real Oruro · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,47Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Always Ready–Real Oruro

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság8 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Real Oruro–Aurora

KezdőF · 36 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–0
The Strongest–Real Oruro

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Gualberto Villarroel SJ–Real Oruro

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap76 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap140 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap224 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55224000,006,362,810,80
Utolsó 105224000,006,362,810,80
Utolsó 205224000,006,362,810,80
Hazai3 meccs
151perc0gól0gólpassz6,44értékelés
Idegenbeli2 meccs
73perc0gól0gólpassz6,24értékelés
Kezdőként5 meccs
224perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 04.
  2. 6,52026. 10. 10.
  3. 6,42026. 10. 17.
  4. 6,02026. 10. 25.
  5. 6,52026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 76 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
31 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
76 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
140 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.29.–
  2. K09.04.84′
  3. N09.12.–
  4. K10.10.28′
  5. K10.17.36′
  6. K10.25.45′
  7. K10.31.31′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
224perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,36értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
224perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,36értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc140
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,35

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc27/420,00
Gólpassz / 90 perc23/420,00
Átlagértékelés30/426,45

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.