Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Mamani
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Mamani

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc53366,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,627 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonReal TomayapoPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
241
Passzpontosság
34,50 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,35
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,88
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
57,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,17

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
533 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,382026. 08. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Real Tomayapo · Középpályás
48,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc533 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,62 Passzpontosság34,50 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–2
Real Tomayapo–Blooming

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Aurora–Real Tomayapo

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság33 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,87Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert15 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz33Passzpontosság28 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Real Tomayapo–Bolívar

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság25 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,87Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,38Kulcspassz3Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz61Passzpontosság50 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap70 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap340 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap533 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,24
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55340000,005,180,793,97
Utolsó 108533000,005,801,353,88
Utolsó 208533000,005,801,353,88
Hazai4 meccs
250perc0gól0gólpassz5,11értékelés
Idegenbeli4 meccs
283perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Kezdőként8 meccs
533perc0gól0gólpassz5,80értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,42026. 08. 27.
  2. 5,92026. 09. 07.
  3. 7,22026. 09. 14.
  4. 0,02026. 09. 18.
  5. 6,32026. 10. 09.
  6. 6,92026. 10. 17.
  7. 6,42026. 10. 25.
  8. 6,42026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 160 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
70 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
160 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
340 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,17 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.27.90′
  2. K09.07.13′
  3. K09.14.90′
  4. K09.18.0′
  5. K10.09.90′
  6. K10.17.90′
  7. K10.25.90′
  8. K11.02.70′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
340perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
533perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,80értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc340
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,18

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc40/960,00
Gólpassz / 90 perc42/960,00
Átlagértékelés72/965,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.