Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Monteiro
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Monteiro

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc29942,7 perc/meccs
Gól + gólpassz10,30 / 90 perc
Átlagértékelés6,645 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGualberto Villarroel SJPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex43,3/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,30
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
4
Lövés pontossága
44,40 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
52
Passzpontosság
8,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,20
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,51
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
46,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
299 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,932026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Gualberto Villarroel SJ · Támadó
43,3index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc299 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,30 Értékelés6,64 Passzpontosság8,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
Copa de la División Profesional2026Gualberto Villarroel SJ · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli4–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,93Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert16 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Gualberto Villarroel SJ–Oriente Petrolero

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
ABB–Gualberto Villarroel SJ

Csereként beálltF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz8Passzpontosság4 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Independiente Petrolero–Gualberto Villarroel SJ

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap70 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap226 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap299 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,65
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55254100,356,681,061,77
Utolsó 107299100,306,641,201,51
Utolsó 207299100,306,641,201,51
Hazai2 meccs
66perc0gól0gólpassz6,22értékelés
Idegenbeli5 meccs
233perc1gól0gólpassz6,75értékelés
Kezdőként6 meccs
254perc1gól0gólpassz6,68értékelés
Csereként1 meccs
45perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 22.
  2. –2026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 05.
  4. 6,22026. 09. 18.
  5. 6,22026. 10. 12.
  6. 6,32026. 10. 17.
  7. 7,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 70 perc 14 nap alatt · legutóbb 15,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között15,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
70 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
70 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
226 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
299,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. C08.22.45′
  3. N08.25.–
  4. K08.29.–
  5. K09.05.–
  6. K09.18.28′
  7. K10.12.66′
  8. K10.17.90′
  9. K11.01.70′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
254perc1gól0gólpassz0,35G+GP / 906,68értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
299perc1gól0gólpassz0,30G+GP / 906,64értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc254
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,68

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc17/430,30
Gólpassz / 90 perc25/430,00
Átlagértékelés18/436,64

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.