Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Janetzký
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Janetzký

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc49261,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,638 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonZbrojovka BrnoCzech Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,2/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
261
Passzpontosság
31,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,55
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
2,38
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
51,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,18

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
492 perc
Átlagértékelés
6,63
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026Zbrojovka Brno · Középpályás
39,2index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc492 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,63 Passzpontosság31,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Zbrojovka Brno–Bohemians 1905

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Slovácko–Zbrojovka Brno

KezdőM · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Zbrojovka Brno–FK Jablonec

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz42Passzpontosság32 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Zbrojovka Brno–Artis

KezdőM · 86 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Slavia Praha–Zbrojovka Brno

Csereként beálltM · 20 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz17Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz42Passzpontosság37 %Párharc / megnyert5 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Zbrojovka Brno–Zlin

KezdőM · 80 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz46Passzpontosság42 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Teplice–Zbrojovka Brno

KezdőM · 78 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz44Passzpontosság33 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap45 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap64 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap492 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55244000,006,520,742,58
Utolsó 108492000,006,630,552,38
Utolsó 208492000,006,630,552,38
Hazai3 meccs
256perc–gól0gólpassz6,73értékelés
Idegenbeli5 meccs
236perc0gól0gólpassz6,56értékelés
Kezdőként7 meccs
472perc0gól0gólpassz6,65értékelés
Csereként1 meccs
20perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 08. 23.
  2. 6,92026. 08. 29.
  3. 6,32026. 09. 02.
  4. 6,52026. 09. 05.
  5. 7,02026. 09. 12.
  6. 6,32026. 09. 19.
  7. 6,52026. 10. 18.
  8. 6,42026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 13,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között13,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
45 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
64 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,18 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.78′
  2. K08.29.80′
  3. K09.02.90′
  4. C09.05.20′
  5. K09.12.86′
  6. K09.19.74′
  7. N10.10.–
  8. K10.18.19′
  9. N10.24.–
  10. K10.31.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
244perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,52értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
492perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,63értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc138
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,37

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc43/1090,00
Gólpassz / 90 perc40/1090,00
Átlagértékelés54/1096,63

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.