Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Palacios
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Palacios

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc45056,3 perc/meccs
Gól + gólpassz20,40 / 90 perc
Átlagértékelés7,385 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl AinAFC Champions League Elite · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex70,3/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
12
Kaput talál
5
Lövés pontossága
41,70 %
Gólkonverzió
8,30 %

Passz és kreativitás

Passz
293
Passzpontosság
53 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,40
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,20
Megnyert párharc
13
Párharcsiker
52 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
450 perc
Átlagértékelés
7,38
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,802026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Elite2026Al Ain · Középpályás
70,3index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc270 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,67 Értékelés7,57 Passzpontosság54,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al Ain · Középpályás
39,9index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,09 Passzpontosság50 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–4
Al-Ittihad FC–Al Ain

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,80Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz71Passzpontosság64 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Al Ain–Tractor Sazi

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Shabab Al Ahli Dubai–Al Ain

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–4
Al Quwa Al Jawiya–Al Ain

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz67Passzpontosság56 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Al Ain–Al-Wasl FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz56Passzpontosság49 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Al-Ittihad Kalba–Al Ain

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság51 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Al Ain–Al Nasr

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Al Ain–Khorfakkan

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–4
Baniyas SC–Al Ain

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap450 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450110,407,381,402,20
Utolsó 108450110,407,381,402,20
Utolsó 208450110,407,381,402,20
Hazai4 meccs
180perc0gól0gólpassz7,09értékelés
Idegenbeli4 meccs
270perc1gól1gólpassz7,57értékelés
Kezdőként8 meccs
450perc1gól1gólpassz7,38értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 08. 22.
  3. –2026. 08. 29.
  4. 7,22026. 09. 04.
  5. 7,02026. 09. 10.
  6. 7,72026. 10. 12.
  7. 7,22026. 10. 26.
  8. 7,82026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
225,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.22.–
  3. K08.29.–
  4. K09.04.90′
  5. K09.10.90′
  6. K10.12.90′
  7. N10.17.–
  8. K10.26.90′
  9. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc1gól1gólpassz0,40G+GP / 907,38értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
450perc1gól1gólpassz0,40G+GP / 907,38értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,42

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/950,33
Gólpassz / 90 perc23/950,33
Átlagértékelés3/957,57

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.