Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC CincinnatiMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,8/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
17 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
94,40 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0,11
Lövés
9
Kaput talál
2
Lövés pontossága
22,20 %
Gólkonverzió
11,10 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
386
Passzpontosság
38,40 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,20
Sikeres csel
3
Cselezési siker
60 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
7
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
1,42
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
39 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4
!
Fegyelem
Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
822 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,202026. 09. 13.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap175 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap417 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés90 nap822 perc18 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,13
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
265
0
1
0,34
5,12
0,34
1,70
Utolsó 10
10
417
0
1
0,22
4,37
1,51
1,30
Utolsó 20
18
822
1
1
0,22
4,89
1,20
1,42
Hazai9 meccs
366perc1gól0gólpassz5,01értékelés
Idegenbeli9 meccs
456perc0gól1gólpassz4,77értékelés
Kezdőként17 meccs
805perc1gól1gólpassz4,78értékelés
Csereként1 meccs
17perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
0,02026. 09. 29.
5,82026. 10. 03.
0,02026. 10. 06.
7,12026. 10. 11.
6,02026. 10. 15.
–2026. 10. 18.
6,42026. 10. 22.
7,42026. 10. 25.
0,02026. 10. 29.
6,72026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 175 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc265Gól0Gólpassz1Átlagértékelés5,12
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc93/2620,11
Gólpassz / 90 perc108/2620,11
Átlagértékelés190/2626,04
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.