Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Balša Sekulić
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Balša Sekulić

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc18330,5 perc/meccs
Gól + gólpassz31,48 / 90 perc
Átlagértékelés7,443 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPersib BandungAFC Champions League Two · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex69,2/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
1,48
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
5
Lövés pontossága
55,60 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
26
Passzpontosság
9,10 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,98
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
57,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
183 perc
Átlagértékelés
7,44
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,982026. 10. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Two2026Persib Bandung · Támadó
69,2index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc183 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 901,48 Értékelés7,44 Passzpontosság9,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Liga 12026Persib Bandung · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Persib Bandung · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz15Passzpontosság13 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól2Gólpassz0Értékelés8,98Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz10Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Persib Bandung–Viettel

KezdőF · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Persijap–Persib Bandung

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap162 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap183 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap183 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 1,20
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55183301,487,440,000,98
Utolsó 106183301,487,440,000,98
Utolsó 206183301,487,440,000,98
Hazai3 meccs
93perc2gól0gólpassz7,52értékelés
Idegenbeli3 meccs
90perc1gól0gólpassz7,30értékelés
Kezdőként6 meccs
183perc3gól0gólpassz7,44értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 31.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 6,12026. 10. 14.
  5. 9,02026. 10. 28.
  6. 7,32026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 162 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
162 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
183 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
61,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.31.–
  3. K09.12.–
  4. N09.20.–
  5. K10.14.21′
  6. K10.28.72′
  7. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
183perc3gól0gólpassz1,48G+GP / 907,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
183perc3gól0gólpassz1,48G+GP / 907,44értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc183
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés7,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc2/171,48
Gólpassz / 90 perc12/170,00
Átlagértékelés1/177,44

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.