Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Giménez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Giménez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc30250,3 perc/meccs
Gól + gólpassz61,79 / 90 perc
Átlagértékelés7,254 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-Wasl FCAFC Champions League Elite · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex61,7/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
2
Gól / 90
1,19
Gólpassz / 90
0,60
Lövés
9
Kaput talál
6
Lövés pontossága
66,70 %
Gólkonverzió
44,40 %

Passz és kreativitás

Passz
139
Passzpontosság
30,60 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
2,98
Sikeres csel
4
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,79
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
42,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
302 perc
Átlagértékelés
7,25
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,912026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen42 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Elite2026Al-Wasl FC · Középpályás
61,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc153 Gól2 Gólpassz2 G+GP / 902,35 Értékelés7,26 Passzpontosság32,50 %
84% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al-Wasl FC · Középpályás
59,0index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc149 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,21 Értékelés7,25 Passzpontosság28,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Gulf Cup of Nations2026United Arab Emirates · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Hazai4–3
Gól2Gólpassz2Értékelés8,91Kulcspassz7Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz47Passzpontosság40 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Baniyas SC–Al-Wasl FC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Al-Wasl FC–Al-Ahli Jeddah

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,61Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz26Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Al Ain–Al-Wasl FC

KezdőM · 89 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,19Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–2
Al-Wasl FC–Khorfakkan

KezdőM · 60 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz34Passzpontosság31 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap85 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap153 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap302 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 1,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55242321,867,242,981,49
Utolsó 106302421,797,252,981,79
Utolsó 206302421,797,252,981,79
Hazai3 meccs
213perc3gól2gólpassz7,27értékelés
Idegenbeli3 meccs
89perc1gól0gólpassz7,19értékelés
Kezdőként6 meccs
302perc4gól2gólpassz7,25értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 7,32026. 09. 04.
  2. 7,22026. 09. 10.
  3. –2026. 10. 06.
  4. 5,62026. 10. 12.
  5. –2026. 10. 16.
  6. 8,92026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 85 perc 14 nap alatt · legutóbb 17,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között17,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
85 perc1 kezdés · 4 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
85 perc1 kezdés · 4 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
153 perc4 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
50,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.04.60′
  2. K09.10.89′
  3. K10.06.–
  4. K10.12.68′
  5. K10.16.–
  6. K11.02.85′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
242perc3gól2gólpassz1,86G+GP / 907,24értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
302perc4gól2gólpassz1,79G+GP / 907,25értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc242
Gól3
Gólpassz2
Átlagértékelés7,24

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.