Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Elmer Quispe
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Elmer Quispe

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc29637,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés5,814 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGualberto Villarroel SJPrimera División · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex28,7/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
98
Passzpontosság
22,40 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,61
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,65
Megnyert párharc
18
Párharcsiker
45 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,91

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
296 perc
Átlagértékelés
5,81
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,422026. 10. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Gualberto Villarroel SJ · Védő
28,7index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc296 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,81 Passzpontosság22,40 %
94% adatlefedettségStabil forma
Copa de la División Profesional2026Gualberto Villarroel SJ · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság13 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz27Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz0Értékelés5,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz37Passzpontosság32 %Párharc / megnyert12 / 4Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap56 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap206 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap296 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,35
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55206000,004,410,873,50
Utolsó 108296000,004,650,613,65
Utolsó 208296000,004,650,613,65
Hazai3 meccs
80perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Idegenbeli5 meccs
216perc0gól0gólpassz4,21értékelés
Kezdőként8 meccs
296perc0gól0gólpassz4,65értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. 5,62026. 08. 22.
  3. –2026. 08. 25.
  4. –2026. 08. 29.
  5. 0,02026. 09. 18.
  6. 6,42026. 10. 12.
  7. 5,42026. 10. 17.
  8. 5,82026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 56 perc 14 nap alatt · legutóbb 15,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között15,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
56 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
56 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
206 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,91 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.17.–
  2. K08.22.90′
  3. K08.25.–
  4. K08.29.–
  5. K09.18.0′
  6. K10.12.80′
  7. K10.17.70′
  8. K11.01.56′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
206perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,41értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
296perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,65értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc206
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,41

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc92/930,00
Gólpassz / 90 perc92/930,00
Átlagértékelés78/934,65

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.