Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Pereira
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Pereira

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc72751,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,638 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonTolucaLiga MX · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex39,6/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
469
Passzpontosság
63,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,37
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
3,22
Megnyert párharc
49
Párharcsiker
60,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
1
Lap / 90
0,37

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
727 perc
Átlagértékelés
6,63
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 08. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga MX2026Toluca · Védő
39,6index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc630 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,41 Passzpontosság61,60 %
100% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Toluca · Védő
63,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc97 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés8,20 Passzpontosság75 %
76% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli2–2
Club America–Toluca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,43Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz41Passzpontosság29 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Idegenbeli1–1
Leon–Toluca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz100Passzpontosság86 %Párharc / megnyert17 / 10Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Toluca–Club Tijuana

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,84Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz66Passzpontosság62 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Toluca–Atletico San Luis

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Tigres UANL–Toluca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz2Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz78Passzpontosság66 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Cruz Azul–Toluca

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság40 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Toluca–Santos Laguna

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–2
Toluca–Atlas

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,81Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz58Passzpontosság53 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Toluca–Monterrey

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Toluca–FC Juarez

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Toluca–Austin

KezdőD · 97 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés8,20Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz80Passzpontosság75 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Club Queretaro–Toluca

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Atlante FC–Toluca

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Toluca–FC Dallas

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap450 perc5 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap727 perc14 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,330,403,00
Utolsó 1010630000,006,410,433,29
Utolsó 2014727000,006,630,373,22
Hazai8 meccs
367perc0gól0gólpassz7,09értékelés
Idegenbeli6 meccs
360perc0gól0gólpassz6,18értékelés
Kezdőként14 meccs
727perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 31.
  2. –2026. 09. 07.
  3. 6,82026. 09. 13.
  4. –2026. 09. 21.
  5. 6,42026. 09. 27.
  6. 6,22026. 10. 10.
  7. 6,52026. 10. 18.
  8. 6,82026. 10. 22.
  9. 6,72026. 10. 25.
  10. 5,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
450 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,37 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.31.–
  2. K09.07.–
  3. K09.13.90′
  4. K09.21.–
  5. K09.27.90′
  6. K10.10.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.22.90′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,33értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
630perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,41értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,33

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc70/1280,00
Gólpassz / 90 perc75/1280,00
Átlagértékelés53/1286,41

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.