Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSt. Louis CityMajor League Soccer · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex76,6/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
7
Gólpassz
1
Gól / 90
0,73
Gólpassz / 90
0,10
Lövés
24
Kaput talál
12
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
29,20 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
253
Passzpontosság
18,50 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
0,73
Sikeres csel
11
Cselezési siker
45,80 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
16
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,77
Megnyert párharc
66
Párharcsiker
47,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
27
Elkövetett szabálytalanság
23
!
Fegyelem
Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,10
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
862 perc
Átlagértékelés
7,27
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,672026. 10. 17.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap237 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés30 nap397 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés90 nap862 perc14 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 1,00
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
397
2
1
0,68
7,03
0,91
1,13
Utolsó 10
10
744
7
1
0,97
7,38
0,73
1,69
Utolsó 20
14
862
7
1
0,84
7,27
0,73
1,77
Hazai9 meccs
485perc3gól0gólpassz6,94értékelés
Idegenbeli5 meccs
377perc4gól1gólpassz7,67értékelés
Kezdőként14 meccs
862perc7gól1gólpassz7,27értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
8,62026. 09. 10.
8,22026. 09. 13.
6,32026. 09. 20.
8,22026. 10. 01.
–2026. 10. 12.
6,32026. 10. 15.
8,72026. 10. 17.
6,22026. 10. 25.
7,62026. 10. 29.
6,42026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 237 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc397Gól2Gólpassz1Átlagértékelés7,03
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc21/1580,73
Gólpassz / 90 perc73/1580,10
Átlagértékelés24/1587,27
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.