Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Lennon
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Lennon

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc55278,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,33 / 90 perc
Átlagértékelés7,097 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSt Patrick's Athl.Premier Division · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex60,5/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,16
Gólpassz / 90
0,16
Lövés
9
Kaput talál
4
Lövés pontossága
44,40 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
367
Passzpontosság
51,50 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,14
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
21
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
4,89
Megnyert párharc
38
Párharcsiker
53,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
552 perc
Átlagértékelés
7,09
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,862026. 10. 16.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Premier Division2026St Patrick's Athl. · Középpályás
60,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc552 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,33 Értékelés7,09 Passzpontosság51,50 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz55Passzpontosság47 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz58Passzpontosság52 %Párharc / megnyert12 / 10Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,86Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz78Passzpontosság64 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz55Passzpontosság49 %Párharc / megnyert14 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz49Passzpontosság40 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz65Passzpontosság56 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap278 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap552 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,54
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55368100,247,001,225,63
Utolsó 107552110,337,091,144,89
Utolsó 207552110,337,091,144,89
Hazai4 meccs
364perc1gól1gólpassz7,18értékelés
Idegenbeli3 meccs
188perc0gól0gólpassz6,96értékelés
Kezdőként7 meccs
552perc1gól1gólpassz7,09értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 28.
  2. 7,72026. 09. 11.
  3. 7,22026. 09. 19.
  4. 7,92026. 10. 16.
  5. 7,22026. 10. 19.
  6. 6,52026. 10. 23.
  7. 6,32026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
278 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
276,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.28.94′
  2. K09.11.90′
  3. K09.19.90′
  4. K10.16.90′
  5. K10.19.90′
  6. K10.23.8′
  7. K10.30.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
368perc1gól0gólpassz0,24G+GP / 907,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
552perc1gól1gólpassz0,33G+GP / 907,09értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc368
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/740,16
Gólpassz / 90 perc23/740,16
Átlagértékelés7/747,09

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.