Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Jara
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Jara

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc10621,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,433 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonConcepciónPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex27,8/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
33
Passzpontosság
10,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
3,40
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
2
Párharcsiker
22,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,85

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
106 perc
Átlagértékelés
6,43
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Concepción · Támadó
27,8index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc106 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,43 Passzpontosság10,30 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–0
Concepción–Palestino

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
D. La Serena–Concepción

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,73Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Concepción–Union La Calera

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Colo Colo–Concepción

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Concepción–A. Italiano

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság12 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Nublense–Concepción

Csereként beálltF · 16 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Concepción–Coquimbo Unido

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Cobresal–Concepción

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap45 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap106 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 3,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55106000,003,863,400,00
Utolsó 105106000,003,863,400,00
Utolsó 205106000,003,863,400,00
Hazai2 meccs
45perc0gól0gólpassz3,33értékelés
Idegenbeli3 meccs
61perc0gól0gólpassz4,21értékelés
Kezdőként4 meccs
90perc0gól0gólpassz3,10értékelés
Csereként1 meccs
16perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 30.
  2. 6,72026. 09. 05.
  3. 0,02026. 09. 13.
  4. 5,72026. 10. 24.
  5. 0,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 45 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
45 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
45 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,85 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. N08.23.–
  3. C08.30.16′
  4. K09.05.45′
  5. K09.13.0′
  6. N10.11.–
  7. K10.24.45′
  8. K11.03.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
106perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,86értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
106perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,86értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc90
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,10

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc36/460,00
Gólpassz / 90 perc34/460,00
Átlagértékelés45/463,86

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.