Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Carlinhos
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Carlinhos

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc44249,1 perc/meccs
Gól + gólpassz20,41 / 90 perc
Átlagértékelés6,737 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAthletic ClubSerie B · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex48,5/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
17
Kaput talál
5
Lövés pontossága
29,40 %
Gólkonverzió
5,90 %

Passz és kreativitás

Passz
77
Passzpontosság
9,30 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,22
Sikeres csel
7
Cselezési siker
58,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,81
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
48,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,20

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
442 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,672026. 09. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Athletic Club · Támadó
48,5index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc442 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,41 Értékelés6,73 Passzpontosság9,30 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–1
Athletic Club–Ceara

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 2Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres5 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Operario-PR–Athletic Club

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Avai–Athletic Club

KezdőF · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Athletic Club–Londrina

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Juventude–Athletic Club

KezdőF · 15 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Cuiaba–Athletic Club

KezdőF · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz15Passzpontosság9 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Athletic Club–Vila Nova

KezdőF · 63 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,67Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Athletic Club–CRB

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap291 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap442 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,81
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55306000,006,411,470,88
Utolsó 109442110,416,731,220,81
Utolsó 209442110,416,731,220,81
Hazai4 meccs
198perc1gól1gólpassz7,20értékelés
Idegenbeli5 meccs
244perc0gól0gólpassz6,38értékelés
Kezdőként9 meccs
442perc1gól1gólpassz6,73értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 08. 21.
  3. 8,72026. 09. 05.
  4. 6,42026. 09. 09.
  5. 6,52026. 09. 13.
  6. 6,32026. 10. 14.
  7. 6,52026. 10. 18.
  8. 6,12026. 10. 24.
  9. 6,62026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
291 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
221,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,20 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.21.–
  3. K09.05.63′
  4. K09.09.73′
  5. K09.13.15′
  6. K10.14.45′
  7. K10.18.66′
  8. K10.24.90′
  9. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
306perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,41értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
442perc1gól1gólpassz0,41G+GP / 906,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc306
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,41

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc31/910,20
Gólpassz / 90 perc20/910,20
Átlagértékelés17/916,73

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.