Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Kirian Rodríguez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Kirian Rodríguez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc56456,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,528 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLas PalmasSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex38,8/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
452
Passzpontosság
64,50 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,80
Sikeres csel
1
Cselezési siker
16,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,76
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
42 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
564 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Las Palmas · Középpályás
38,8index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc564 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,52 Passzpontosság64,50 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–3
Oviedo–Las Palmas

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz61Passzpontosság50 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Las Palmas–Castellón

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Mallorca–Las Palmas

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Las Palmas–Valladolid

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz76Passzpontosság70 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Eibar–Las Palmas

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz89Passzpontosság82 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Las Palmas–Burgos

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz73Passzpontosság68 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Cadiz–Las Palmas

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Las Palmas–Leganes

KezdőM · 60 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság25 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–2
Girona–Las Palmas

Kezdő · csapatkapitányM · 79 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz89Passzpontosság81 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Las Palmas–Albacete

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap255 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap564 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,44
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55255000,006,560,713,18
Utolsó 1010564000,006,520,801,76
Utolsó 2010564000,006,520,801,76
Hazai6 meccs
305perc0gól0gólpassz6,65értékelés
Idegenbeli4 meccs
259perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Kezdőként10 meccs
564perc0gól0gólpassz6,52értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,32026. 08. 29.
  3. 6,52026. 09. 04.
  4. 6,72026. 09. 20.
  5. 6,52026. 09. 27.
  6. 7,22026. 10. 04.
  7. –2026. 10. 11.
  8. 5,82026. 10. 17.
  9. 7,12026. 10. 24.
  10. 6,12026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 120 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
120 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
165 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.79′
  2. K09.04.60′
  3. N09.12.–
  4. K09.20.80′
  5. K09.27.90′
  6. K10.04.90′
  7. K10.11.–
  8. K10.17.45′
  9. K10.24.30′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
255perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
564perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,52értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc255
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,56

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc74/1630,00
Gólpassz / 90 perc83/1630,00
Átlagértékelés76/1636,53

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.