Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Márton Eppel
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Márton Eppel

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc49662,0 perc/meccs
Gól + gólpassz30,54 / 90 perc
Átlagértékelés7,156 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCsikszeredaLiga I · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex58,6/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
0
Gól / 90
0,54
Gólpassz / 90
0
Lövés
15
Kaput talál
6
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
94
Passzpontosság
10 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,73
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
0,73
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
43,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,18

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
496 perc
Átlagértékelés
7,15
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,302026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Liga I2026Csikszereda · Támadó
58,6index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc496 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 900,54 Értékelés7,15 Passzpontosság10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli2–0
Rapid–Csikszereda

KezdőF · 87 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert18 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Csikszereda–FC Voluntari

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Oţelul–Csikszereda

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,98Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság8 %Párharc / megnyert5 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert12 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Uta Arad–Csikszereda

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,82Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz28Passzpontosság13 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Csikszereda–CFR 1907 Cluj

KezdőF · 76 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés9,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert10 / 9Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
FC Botosani–Csikszereda

KezdőF · 75 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz17Passzpontosság9 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap87 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap177 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap496 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 1,12
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55255000,006,390,710,35
Utolsó 108496300,547,150,730,73
Utolsó 208496300,547,150,730,73
Hazai3 meccs
166perc2gól0gólpassz7,64értékelés
Idegenbeli5 meccs
330perc1gól0gólpassz6,90értékelés
Kezdőként8 meccs
496perc3gól0gólpassz7,15értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 24.
  2. 9,32026. 08. 29.
  3. 7,82026. 09. 05.
  4. 6,32026. 09. 21.
  5. 6,02026. 10. 11.
  6. –2026. 10. 16.
  7. –2026. 10. 24.
  8. 6,92026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 87 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
87 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
177 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
165,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,18 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.24.75′
  2. K08.29.76′
  3. K09.05.90′
  4. K09.21.78′
  5. K10.11.90′
  6. K10.16.–
  7. K10.24.–
  8. K10.30.87′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
255perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
496perc3gól0gólpassz0,54G+GP / 907,15értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc255
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,39

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/570,54
Gólpassz / 90 perc30/570,00
Átlagértékelés7/577,15

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.