Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
I. Ramírez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

I. Ramírez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc78265,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,12 / 90 perc
Átlagértékelés7,0210 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCerro PortenoDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex60,7/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
469
Passzpontosság
41,60 %
Kulcspassz
20
Kulcspassz / 90
2,30
Sikeres csel
9
Cselezési siker
47,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
30
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
4,72
Megnyert párharc
67
Párharcsiker
65,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
18
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
782 perc
Átlagértékelés
7,02
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura2026Cerro Porteno · Védő
60,7index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc737 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,12 Értékelés7,07 Passzpontosság42,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
CONMEBOL Libertadores2026Cerro Porteno · Védő
42,3index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság16 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli0–1
Libertad Asuncion–Cerro Porteno

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Cerro Porteno–Olimpia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság37 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,69Kulcspassz1Szerelés10Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság42 %Párharc / megnyert18 / 14Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cerro Porteno–2 de Mayo

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,66Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz68Passzpontosság54 %Párharc / megnyert10 / 8Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz54Passzpontosság43 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cerro Porteno–Rubio NU

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz6Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz73Passzpontosság60 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság32 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,67Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz40Passzpontosság30 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,65Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz51Passzpontosság41 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Cerro Porteno–Palmeiras

KezdőD · 45 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz23Passzpontosság16 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap301 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap782 perc12 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,19
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55301000,005,672,096,58
Utolsó 1010737100,126,362,444,52
Utolsó 2012782100,126,382,304,72
Hazai7 meccs
422perc0gól0gólpassz6,94értékelés
Idegenbeli5 meccs
360perc1gól0gólpassz5,71értékelés
Kezdőként12 meccs
782perc1gól0gólpassz6,38értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 09. 03.
  2. 6,72026. 09. 07.
  3. 6,42026. 09. 12.
  4. 7,72026. 09. 19.
  5. 6,92026. 09. 27.
  6. 6,72026. 10. 06.
  7. 0,02026. 10. 11.
  8. 6,32026. 10. 18.
  9. 7,72026. 10. 25.
  10. 7,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
211 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
782,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.76′
  2. K09.12.90′
  3. K09.19.90′
  4. K09.27.90′
  5. K10.06.90′
  6. K10.11.0′
  7. K10.18.31′
  8. K10.25.90′
  9. K11.01.90′
  10. N11.04.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
301perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,67értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
737perc1gól0gólpassz0,12G+GP / 906,36értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc301
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,67

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc36/920,00
Gólpassz / 90 perc34/920,00
Átlagértékelés39/926,22

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.