Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Şatin
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Şatin

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc45350,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,20 / 90 perc
Átlagértékelés6,669 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonWSG WattensBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,7/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
77,80 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0
Lövés
15
Kaput talál
7
Lövés pontossága
46,70 %
Gólkonverzió
6,70 %

Passz és kreativitás

Passz
212
Passzpontosság
25,70 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,19
Sikeres csel
8
Cselezési siker
72,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,19
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
55,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
453 perc
Átlagértékelés
6,66
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,802026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026WSG Wattens · Középpályás
43,7index / 100
Meccs9 Kezdő7 Perc453 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,20 Értékelés6,66 Passzpontosság25,70 %
98% adatlefedettségVisszaeső forma
Klub felkészülési mérkőzések2026WSG Wattens · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
Lask Linz–WSG Wattens

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz42Passzpontosság32 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
WSG Wattens–Grazer AK

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz37Passzpontosság26 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
WSG Wattens–Ried

KezdőM · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–6
SSV Jahn Regensburg–WSG Wattens

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–0
Rapid Vienna–WSG Wattens

Csereként beálltM · 12 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
WSG Wattens–TSV Hartberg

Csereként beálltM · 13 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,80Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság41 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság17 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz22Passzpontosság19 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap222 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap453 perc9 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,53
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55234000,006,441,150,00
Utolsó 109453100,206,661,191,19
Utolsó 209453100,206,661,191,19
Hazai4 meccs
169perc1gól0gólpassz6,67értékelés
Idegenbeli5 meccs
284perc0gól0gólpassz6,66értékelés
Kezdőként7 meccs
428perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Csereként2 meccs
25perc1gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 16.
  2. 6,92026. 08. 28.
  3. 6,82026. 09. 02.
  4. 7,82026. 09. 13.
  5. 6,22026. 09. 18.
  6. 6,12026. 10. 10.
  7. 7,22026. 10. 18.
  8. 6,52026. 10. 24.
  9. 6,22026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
222 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
453,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.45′
  2. K08.28.71′
  3. K09.02.90′
  4. C09.13.13′
  5. C09.18.12′
  6. N10.01.–
  7. K10.10.21′
  8. K10.18.21′
  9. K10.24.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
234perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
453perc1gól0gólpassz0,20G+GP / 906,66értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc222
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,50

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc27/920,20
Gólpassz / 90 perc45/920,00
Átlagértékelés41/926,66

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.