Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Fernández Mercau
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Fernández Mercau

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc1 11774,5 perc/meccs
Gól + gólpassz60,48 / 90 perc
Átlagértékelés7,3813 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNew York City FCMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex73,7/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
12 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
3
Gól / 90
0,24
Gólpassz / 90
0,24
Lövés
29
Kaput talál
16
Lövés pontossága
55,20 %
Gólkonverzió
10,30 %

Passz és kreativitás

Passz
527
Passzpontosság
38 %
Kulcspassz
34
Kulcspassz / 90
2,74
Sikeres csel
19
Cselezési siker
42,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
1,61
Megnyert párharc
86
Párharcsiker
51,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
51
Elkövetett szabálytalanság
18

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,08

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 117 perc
Átlagértékelés
7,38
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026New York City FC · Középpályás
73,7index / 100
Meccs14 Kezdő14 Perc1 117 Gól3 Gólpassz3 G+GP / 900,48 Értékelés7,38 Passzpontosság38 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Leagues Cup2026New York City FC · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai1–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,58Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz37Passzpontosság28 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz27Passzpontosság25 %Párharc / megnyert15 / 5Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz7Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság35 %Párharc / megnyert19 / 9Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz5Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz59Passzpontosság53 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,11Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 5Passz54Passzpontosság51 %Párharc / megnyert20 / 11Csel / sikeres7 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz37Passzpontosság33 %Párharc / megnyert18 / 7Csel / sikeres11 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés7,90Kulcspassz3Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz46Passzpontosság41 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz44Passzpontosság34 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz48Passzpontosság41 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz35Passzpontosság24 %Párharc / megnyert19 / 12Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz58Passzpontosság49 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
New York City FC–Necaxa

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap540 perc6 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 117 perc15 pályára lépés · 12 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,55
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450120,607,563,402,20
Utolsó 1010903230,507,512,991,79
Utolsó 20151 117330,487,382,741,61
Hazai7 meccs
543perc1gól3gólpassz7,58értékelés
Idegenbeli8 meccs
574perc2gól0gólpassz7,20értékelés
Kezdőként15 meccs
1 117perc3gól3gólpassz7,38értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 09. 10.
  2. 8,22026. 09. 13.
  3. 7,92026. 09. 19.
  4. 6,32026. 09. 27.
  5. 7,22026. 10. 10.
  6. 7,12026. 10. 15.
  7. 7,72026. 10. 18.
  8. 7,22026. 10. 25.
  9. 8,22026. 10. 29.
  10. 7,62026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
540 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
186,2 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,08 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.19.93′
  4. K09.27.90′
  5. K10.10.90′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc1gól2gólpassz0,60G+GP / 907,56értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
903perc2gól3gólpassz0,50G+GP / 907,51értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól1
Gólpassz2
Átlagértékelés7,56

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc61/2620,24
Gólpassz / 90 perc69/2620,24
Átlagértékelés10/2627,38

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.