Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. Guzmán
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. Guzmán

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc24835,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,646 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFBC MelgarPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex34,5/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
77
Passzpontosság
17 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
2,18
Sikeres csel
3
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,09
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
54,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,36

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
248 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026FBC Melgar · Támadó
34,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc248 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,64 Passzpontosság17 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–0
Sport Huancayo–FBC Melgar

KezdőF · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Universitario–FBC Melgar

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság26 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FBC Melgar–Sport Boys

KezdőF · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Cusco–FBC Melgar

KezdőF · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
FBC Melgar–ADT

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FBC Melgar–Alianza Lima

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Club Deportivo Los Chankas–FBC Melgar

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap132 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap218 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap248 perc7 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,34
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55234000,006,531,541,15
Utolsó 107248000,005,692,181,09
Utolsó 207248000,005,692,181,09
Hazai3 meccs
102perc0gól0gólpassz6,43értékelés
Idegenbeli4 meccs
146perc0gól0gólpassz5,13értékelés
Kezdőként7 meccs
248perc0gól0gólpassz5,69értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 01.
  2. 7,22026. 09. 12.
  3. 6,62026. 09. 20.
  4. 6,72026. 10. 11.
  5. 6,72026. 10. 18.
  6. 6,12026. 10. 30.
  7. 6,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 132 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,6 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,6 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
132 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
132 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
218 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,36 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. N08.15.–
  2. N08.23.–
  3. K09.01.0′
  4. N09.07.–
  5. K09.12.14′
  6. K09.20.16′
  7. K10.11.70′
  8. K10.18.16′
  9. K10.30.70′
  10. K11.02.62′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
234perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,53értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
248perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,69értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc234
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,53

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc43/490,00
Gólpassz / 90 perc39/490,00
Átlagértékelés24/496,78

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.