Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Bérgson
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Bérgson

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc20122,3 perc/meccs
Gól + gólpassz41,79 / 90 perc
Átlagértékelés7,424 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMalaysiaFIFA Asean Cup · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex77,5/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
0
Gól / 90
1,79
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
5
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
40 %

Passz és kreativitás

Passz
40
Passzpontosság
13,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,34
Sikeres csel
5
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,45
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,90

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
201 perc
Átlagértékelés
7,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,192026. 10. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen33 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
FIFA Asean Cup2026Malaysia · Támadó
77,5index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc178 Gól3 Gólpassz0 G+GP / 901,52 Értékelés7,81 Passzpontosság14,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Johor Darul Takzim FC · Támadó
60,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc23 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 903,91 Értékelés7,02 Passzpontosság2 %
84% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Johor Darul Takzim FC · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Super League2026Johor Darul Takzim FC · Támadó
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai3–0
Gól1Gólpassz0Értékelés7,27Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Malaysia–Vietnam

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai6–0
Malaysia–Singapore

KezdőF · 90 perc

Gól3Gólpassz0Értékelés9,19Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres5 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Malaysia–Indonesia

KezdőF · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz25Passzpontosság18 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Bangladesh–Malaysia

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–7
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai7–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap7 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap201 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap201 perc9 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 1,07
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55201401,797,421,340,45
Utolsó 109201401,797,421,340,45
Utolsó 209201401,797,421,340,45
Hazai6 meccs
185perc4gól0gólpassz7,63értékelés
Idegenbeli3 meccs
16perc0gól0gólpassz6,76értékelés
Kezdőként9 meccs
201perc4gól0gólpassz7,42értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 29.
  2. –2026. 09. 11.
  3. –2026. 09. 20.
  4. –2026. 09. 25.
  5. 6,42026. 09. 28.
  6. 9,22026. 10. 01.
  7. –2026. 10. 05.
  8. 6,82026. 10. 13.
  9. 7,32026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 7 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
7 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
7 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
23 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
50,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,90 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.–
  2. K09.11.–
  3. K09.20.–
  4. K09.25.–
  5. K09.28.88′
  6. K10.01.90′
  7. K10.05.–
  8. K10.13.16′
  9. K10.27.7′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
201perc4gól0gólpassz1,79G+GP / 907,42értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
201perc4gól0gólpassz1,79G+GP / 907,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc201
Gól4
Gólpassz0
Átlagértékelés7,42

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.