Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Díaz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Díaz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc80261,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,4011 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMinnesota United FCMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex42,0/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
4
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
518
Passzpontosság
51,20 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,67
Sikeres csel
4
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
2,69
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
52,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,45

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
802 perc
Átlagértékelés
6,40
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,232026. 10. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Minnesota United FC · Védő
42,0index / 100
Meccs13 Kezdő12 Perc802 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,40 Passzpontosság51,20 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz66Passzpontosság62 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,23Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz85Passzpontosság79 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,13Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz46Passzpontosság42 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság33 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz39Passzpontosság35 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,78Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz48Passzpontosság38 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Minnesota United FC–Los Angeles Galaxy

Csereként beálltD · 22 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,86Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság34 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–4
Gól0Gólpassz0Értékelés5,79Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz72Passzpontosság66 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz54Passzpontosság51 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap432 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap802 perc13 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,50
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55432000,006,820,632,71
Utolsó 1010712000,006,380,762,65
Utolsó 2013802000,006,400,672,69
Hazai6 meccs
355perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Idegenbeli7 meccs
447perc0gól0gólpassz6,28értékelés
Kezdőként12 meccs
780perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Csereként1 meccs
22perc–gól–gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,82026. 09. 06.
  2. 6,12026. 09. 10.
  3. 5,92026. 09. 13.
  4. 6,22026. 09. 20.
  5. 5,82026. 09. 27.
  6. 6,52026. 10. 15.
  7. 6,62026. 10. 17.
  8. 7,12026. 10. 25.
  9. 7,22026. 10. 29.
  10. 6,62026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 253 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
253 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
432 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,45 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.90′
  2. K09.10.63′
  3. K09.13.15′
  4. C09.20.22′
  5. K09.27.90′
  6. K10.15.89′
  7. K10.17.90′
  8. K10.25.73′
  9. K10.29.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
432perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,82értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
712perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,38értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc432
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,82

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc117/2140,00
Gólpassz / 90 perc125/2140,00
Átlagértékelés81/2146,40

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.