Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
H. Kuruçay
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

H. Kuruçay

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc49649,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,816 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC Schalke 04Bundesliga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex51,1/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
268
Passzpontosság
50,30 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,18
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
24
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
4,90
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
63,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,18

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
496 perc
Átlagértékelés
6,81
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026FC Schalke 04 · Védő
51,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc406 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,83 Passzpontosság38,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026FC Schalke 04 · Védő
49,2index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,68 Passzpontosság75 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–2
FC Schalke 04–RB Leipzig

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz86Passzpontosság75 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
1. FC Köln–FC Schalke 04

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
FC Schalke 04–FSV Mainz 05

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
SC Freiburg–FC Schalke 04

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz54Passzpontosság48 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz0Szerelés8Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz40Passzpontosság37 %Párharc / megnyert21 / 11Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
FC Augsburg–FC Schalke 04

KezdőD · 62 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz60Passzpontosság45 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap496 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,30
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,006,990,504,00
Utolsó 1010496000,006,810,184,90
Utolsó 2010496000,006,810,184,90
Hazai4 meccs
164perc0gól0gólpassz6,94értékelés
Idegenbeli6 meccs
332perc0gól0gólpassz6,74értékelés
Kezdőként10 meccs
496perc0gól0gólpassz6,81értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 24.
  2. 6,52026. 08. 30.
  3. 6,82026. 09. 05.
  4. 6,52026. 09. 11.
  5. 7,12026. 09. 20.
  6. 7,32026. 10. 11.
  7. –2026. 10. 17.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 6,72026. 10. 28.
  10. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
180 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,18 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.24.–
  2. K08.30.62′
  3. K09.05.74′
  4. K09.11.90′
  5. K09.20.90′
  6. K10.11.90′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.–
  9. K10.28.90′
  10. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,99értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
496perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,81értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc180
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,99

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc55/960,00
Gólpassz / 90 perc58/960,00
Átlagértékelés16/966,83

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.