Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Peltola
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Peltola

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc52532,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,4112 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDC UnitedMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex44,5/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,80 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
3
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
292
Passzpontosság
37,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,34
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
4,46
Megnyert párharc
31
Párharcsiker
70,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
525 perc
Átlagértékelés
6,41
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026DC United · Védő
44,5index / 100
Meccs13 Kezdő12 Perc457 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,42 Passzpontosság27,80 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Nemzetek Ligája2026Finland · Védő
34,9index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc68 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,36 Passzpontosság61,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli3–0
Columbus Crew–DC United

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz54Passzpontosság47 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Toronto FC–DC United

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
DC United–FC Cincinnati

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC Cincinnati–DC United

KezdőD · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Orlando City SC–DC United

KezdőD · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,76Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Inter Miami–DC United

KezdőD · 34 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Belarus–Finland

KezdőM · 67 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz73Passzpontosság69 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Finland–Albania

KezdőD · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Finland–Belarus

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
DC United–Charlotte

Csereként beálltD · 18 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
DC United–Columbus Crew

KezdőD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés7Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert10 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
DC United–Los Angeles FC

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz47Passzpontosság40 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
CF Montreal–DC United

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap305 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap525 perc16 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,84
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55203000,004,940,894,88
Utolsó 1010305000,004,320,594,72
Utolsó 2016525000,005,130,344,46
Hazai9 meccs
221perc0gól0gólpassz4,40értékelés
Idegenbeli7 meccs
304perc0gól0gólpassz6,22értékelés
Kezdőként15 meccs
507perc0gól0gólpassz4,99értékelés
Csereként1 meccs
18perc–gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 29.
  2. 5,92026. 10. 03.
  3. 6,82026. 10. 06.
  4. 5,82026. 10. 11.
  5. 0,02026. 10. 15.
  6. 5,82026. 10. 18.
  7. 6,22026. 10. 22.
  8. 0,02026. 10. 25.
  9. 6,42026. 10. 29.
  10. 6,42026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
237 perc7 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.29.0′
  2. K10.03.1′
  3. K10.06.67′
  4. K10.11.34′
  5. K10.15.0′
  6. K10.18.12′
  7. K10.22.11′
  8. K10.25.0′
  9. K10.29.90′
  10. K10.31.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
203perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,94értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
305perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,32értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc203
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,94

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc118/2140,00
Gólpassz / 90 perc127/2140,00
Átlagértékelés166/2144,74

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.