Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Wolke Janssens
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Wolke Janssens

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc13627,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,062 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSt. TruidenJupiler Pro League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex46,7/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
8 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
118
Passzpontosság
54,40 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
3,97
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
72,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
136 perc
Átlagértékelés
7,06
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,802026. 09. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Jupiler Pro League2026St. Truiden · Védő
46,7index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc135 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,06 Passzpontosság54,40 %
88% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026St. Truiden · Védő
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc1 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
37% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026St. Truiden · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai1–2
St. Truiden–OH Leuven

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Club Brugge KV–St. Truiden

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
FC Midtjylland–St. Truiden

Csereként beálltD · 1 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
St. Truiden–FC Iberia 1999

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–3
KV Mechelen–St. Truiden

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
SK Beveren–St. Truiden

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,80Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz47Passzpontosság46 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz70Passzpontosság60 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Antwerp–St. Truiden

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–2
Omonia Nicosia–St. Truiden

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
St. Truiden–Omonia Nicosia

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Cercle Brugge–St. Truiden

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap1 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap136 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó3 értékelt meccs · szórás: 3,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55136000,004,710,003,97
Utolsó 105136000,004,710,003,97
Utolsó 205136000,004,710,003,97
Hazai3 meccs
135perc0gól0gólpassz4,71értékelés
Idegenbeli2 meccs
1perc–gól0gólpassz–értékelés
Kezdőként4 meccs
135perc0gól0gólpassz4,71értékelés
Csereként1 meccs
1perc–gól0gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 02.
  2. 7,82026. 09. 05.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 0,02026. 09. 20.
  5. –2026. 10. 22.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-22.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 1 perc 14 nap alatt · legutóbb 32,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között32,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
1 perc0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
1 perc0 kezdés · – gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.30.–
  2. K09.02.90′
  3. K09.05.45′
  4. K09.12.–
  5. K09.20.0′
  6. N10.11.–
  7. N10.15.–
  8. C10.22.1′
  9. N10.25.–
  10. N11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
136perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,71értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
136perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc1
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés–

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/1010,00
Gólpassz / 90 perc22/1010,00
Átlagértékelés93/1014,71

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.