Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Fixelles
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Fixelles

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc54978,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,556 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAS EupenChallenger Pro League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,9/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
346
Passzpontosság
44,60 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,49
Sikeres csel
3
Cselezési siker
37,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
3,44
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
56,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,49

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
549 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Challenger Pro League2026AS Eupen · Középpályás
40,9index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc549 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,55 Passzpontosság44,60 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–2
AS Eupen–Excelsior Virton

KezdőM · 82 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság42 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
AS Eupen–Beerschot VA

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz43Passzpontosság32 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz57Passzpontosság50 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
AS Eupen–Liège

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság44 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Patro Eisden–AS Eupen

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz82Passzpontosság65 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Club Brugge II–AS Eupen

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Lokeren-Temse–AS Eupen

Csereként beálltM · 32 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
AS Eupen–KRC Genk II

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap82 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap247 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap549 perc7 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,31
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55427000,006,530,633,16
Utolsó 107549000,005,610,493,44
Utolsó 207549000,005,610,493,44
Hazai3 meccs
247perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Idegenbeli4 meccs
302perc0gól0gólpassz5,07értékelés
Kezdőként6 meccs
517perc0gól0gólpassz5,45értékelés
Csereként1 meccs
32perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 21.
  2. 0,02026. 09. 05.
  3. 6,52026. 09. 13.
  4. 6,52026. 09. 19.
  5. 7,22026. 10. 09.
  6. 6,22026. 10. 25.
  7. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 157 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
82 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
157 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
247 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,49 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. N08.15.–
  2. C08.21.32′
  3. K09.05.90′
  4. K09.13.90′
  5. K09.19.90′
  6. K10.09.90′
  7. K10.25.75′
  8. K11.01.82′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
427perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,53értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
549perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,61értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc427
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,53

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc27/670,00
Gólpassz / 90 perc17/670,00
Átlagértékelés54/675,61

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.